zpět
Kvitová zdolala světovou jedničku Wozniackou

(iSport.cz, 06.01.2012) Petra Kvitová zůstává v Austrálii neporažena. Česká tenistka na Hopman Cupu zdolala světovou jedničku Caroline Wozniackou 2:1 na sety. Pokud svůj singl vyhraje i Tomáš Berdych, postoupí český pár do finále turnaje. Zápasy českých tenistů sledujte na iSport.cz ONLINE.

Rodačka z Fulneku potvrdila pověst obrovské bojovnice, které náročné zápasy sedí. Ve vyrovnané bitvě se nakonec smála ona, když udolala světovou jedničku po setech 7:6, 3:6 a 6:4.

"Bilance 3:0 na zápasy je úžasná, je to dobrý výsledek. Věřím, že singl vyhraje i Tomáš a půjdeme do finále," uvedla světová dvojka v pozápasovém rozhovoru.

Kvitová v Austrálii vyhrála všechny tři singly (předtím porazila Bulharku Pironkovovou a Američanku Mattekovou) a pokračuje ve fantastických výsledcích z loňské sezony.

Po vítězném zápase Kvitové je na řadě Tomáš Berdych, jehož čeká Dán Nielsen. Pokud světová sedmička zápas zvládne, Češi postoupí do sobotního finále.

"Tomáš už dřív v rozhovorech řekl, že naše taktika na mix je vyhrát oba singly. Věřím, že to se podaří a do finále postoupíme," doplnila Kvitová.

Autor a zdroj: iSport.cz
Další články:Copyright ©  2001-2020 SilesNet s.r.o.